All Rights Reserved © 2015 - Poy Rent a Car
Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Hizmetlerimiz   |   Kuzey Kıbrıs   |   Kalite Politikası   |   İletişim
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası
merkez bankası

Kıbrıs Rent a Car firmaları arasında uygun maliyet ve bakımlı araçlarıyla tercih sebebi olan POY Rent a Car 2015 yılı itibari ile ekonomi sınıf araç filosunu genişleterek sizlere sürekli hizmeti bir görev bilmiştir.

7/24 yol yardım hizmetinin de verildiği firmamız seyahatiniz boyunca daima yanınızdadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için onurdur. Biz Kıbrıs Rent a Car olarak müşterilerimiz için hassas ve özenli bir şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti vermeyi planlarken, aynı hassaslıkla müşterilerimizin de bize yaklaşmasını temenni ediyoruz.

POY Rent a Car olarak KKTC'de araç kiralama hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Dünyanın dört bir tarafından turistin geldiği ülkemizde öncelikli olarak hedefimiz daima sektöründe düzenli bakımları yetkili servisleri tarafından yapılmış, uygun maliyetli, konforlu araçları misafirlerimize sağlamaktır.

Rent a Car sektöründe en önemli olan unutulmamalıdır ki araçlar daima bakımlı olmalı ve 7/24 kesintisiz yol yardımı mutlaka ücretsiz servisler arasında sunulmalıdır. Maalesef günümüz dünyasında herşeyin para kazanmak olduğunu zanneden bazı firmalar bu yanlışa düşerek değerli misafirlerimizi bu güzel adadan soğutmakta ve sektörümüzün ismini karalamaktadır.

Kuzey Kıbrıs'ta 4 mevsim son model araçlarımızla uygun kiralama hizmetinden yararlanmak için lütfen Rent a Car koordinatörümüzle iletişime geçiniz.


+90 533 854 9099
+90 533 854 3737
TR | ENG